Один із найцікавіших філософів України презентує свою книжку в Запоріжжі

By in
34

Про модний вік, владу і насильство, користь краси і контрабанду розуму, порно і «кінець Європи», антисексуальну контрреволюцію та ікону як спосіб присутності, а також про те, як думки стають мистецтвом, а філософія літературою, запорізьким книголюбам розповість філософ, перекладач, поет і публіцист Вахтанґ Кебуладзе.

Зустріч з автором і презентація його книжки «Чарунки долі», що вийшла цьогоріч у «Видавництві Старого Лева», відбудеться у суботу, 27 серпня, у Центрі мистецтв “АРТ-Простір”, що на проспекті Соборний, 142 (Обласна універсальна наукова бібліотека, Лекційна зала). Початок о 13:00.

Вахтанґ Кебуладзе – майстер оповідей. Він вміє ставити важливі акценти та конструювати логічні ланцюжки, наводити найнеочікуваніші паралелі і вибудовувати нові концепції бачення та сприйняття. З ним цікаво говорити, і водночас його неймовірно цінно слухати.

Назву своєї нової книги – «Чарунки долі» – Кебуладзе пояснює так: «Чарунка – це лунка, фрагмент чогось в одній площині. У книзі немає наскрізного сюжету, це фрагменти думок, життів, епох. Але, разом з тим, це все частинки великої історії мистецтва та філософії». На сторінках цієї книжки зустрічаються філософи й митці з різних країн і часів. Автор змушує їх говорити одні з одними – і з цієї розмови народжуються нові історії.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *