protoloku

Need some professional help?

Contact our Customer Service representative to make an appointment and to answer all your questions!
You can find many building and construction tips and use them in your practice!

WE ARE ART DECO

Запорізька книжкова толока народилась у 2015 році як ініціатива широкого кола громадських активістів і декількох громадських організацій, діяльність яких спрямована на культурний розвиток Запоріжжя, Запорізького краю та України в цілому, естетичне виховання і просвітництво, поширення вітчизняного та світового культурного надбання і кращих практик культурного менеджменту.

 

За час проведення фестивалю кількість його прихильників та безпосередніх учасників постійно зростає.

Цифри і факти про Запорізьку книжкову толоку

  • Запорізька книжкова толока – це понад 200 заходів протягом 3-х днів для людей будь-якого віку та культурних смаків. Зустрічі з авторами, презентації й обговорення резонансних книжкових проектів, дискусії та круглі столи, лекторії і воркшопи, покази документальних фільмів, художні та фотоекспозиції, театральні й музичні перфоманси, соціальні проекти.
  • Понад 9700 мешканців Запоріжжя і гостей міста взяли участь у заходах Фестивалю в 2016 році. Для порівняння, перша ЗКТ у 2015 році зібрала близько 7000 відвідувачів.
  • Більше 1500 дітей відвідали сімейний простір «Книголісся» в межах ЗКТ-2016. Серед них – діти з районів Запорізької області, сімей ВПО, запорізьких шкіл і інтернатів.
  • Близько 300 публікацій про Фестиваль та його події вийшли в регіональних і національних медіа за підсумками Запорізької книжкової толоки – 2016.
  • Два роки поспіль понад 200 осіб долучались до волонтерської команди Фестивалю. Переважно це студенти міських вишів і коледжів, творча молодь, журналісти-волонтери, працівники запорізьких культурних інституцій, бібліотек, громадських організацій.
  • У 2016 році була ініційована відзнака «Краща книга Запорізької книжкової толоки». Більше 50 книг стали лауреатами й переможцями конкурсу.
  • Альманах ЗКТ – щорічне видання за підсумками творчого конкурсу в межах Фестивалю. У 2016 році під загальною темою «Шляхи порозуміння» до збірки увійшли поетичні та прозові твори авторів, що після 2014 року були вимушені переїхати з рідних міст Донеччини, Луганщини та Криму. У 2015 році Альманах був присвячений темі «Запоріжжя в часі і просторі», куди увійшли поезії й оповідання молодих авторів разом з творами відомих письменників.

Проекти

Always Available

We accept requests and phone calls 24/7 so you could resolve any problem. Our emergency team will be at your place.

Qualified Agents

All our team members are high-qualified, educated and skilled agents. All of them are being trained according to the latest technologies.

Fair Prices

Our prices are both fair and affordable for all people. We offer flexible discount system so you could use any service you need.

Best Offers

We provide discounts on the most popular services and on the season services, so you could definitely receive any help without delay.

Наша міссія

We have a selection of thousands of artworks from some of the best names in contemporary fine art. From the internationally recognizable to artists on the cusp of their careers, we offer a selection of artworks that will please any level of collector. Check back often as we are constantly adding new works to the site. If you can’t find what you are looking for, contact us and we will be happy to help.

Популярні запитання

Фестиваль росте та збагачується заходами й ініціативами.

У 2016 році започаткований конкурс «Найкраща книга Запорізької книжкової толоки», за підсумками якого нагороди отримали книги «Видавництва Старого Лева», видавництв «Смолоскип», «ArtHuss», «Vivat», «Алемак», «Дике поле».

У рамках Культурно-освітньої академії Гете-Інституту в Україні під час Толоки відбувся всеукраїнський форум партисипативних проектів для працівників сфери культури.

За підтримки Ініціативи інфраструктурної програми для України німецької федеральної компанії GIZ в межах фестивалю було реалізовано освітню програму «Простір можливостей» для громадських активістів з числа внутрішньо переміщених осіб.

Ми відкриті до співпраці, нових ідей та спільних проектів!

Запропонувати проект можна надіславши листа на пошту: 

Телефон:

(719) 445-2808; (719) 445-2809

Локація

4578 Marmora Road, Glasgow